Ogłoszenie

Po zarejestrowaniu się na forum należy się zapisać. Dotyczy to WSZYSTKICH.

#1 25-04-2012 08:17:05

 Almi

Alpha

13711328
Skąd: Z Magicznego Lasu
Zarejestrowany: 20-04-2012
Posty: 28
Rodzaj :: Wilk
Ciąża :: Nie
WWW

Znaczenie mojego snu

Wilk, wilkołak wyraża naszą niekontrolowaną energię instynktów, popędów. W dramaturgii snu występują wilkołaki dobre i złe. Pierwsze są symbolem więzi człowieka z naturą i przypominają nam o jej odwiecznych prawach. Drugie są symbolem naszych zdziczałych popędów i niezaspokojonej seksualności.
Oswojony pies - ktoś udaje przed Tobą dobrego, by Twoim kosztem zrealizować swoje plany.
Szczekający pies - próba porozumienia między tym, co w nas jest nieświadome, a tym, co świadome.
Dom ze schodami - możliwe, że niebawem zmienisz swój stan cywilny. (O.o)
Widzieć wielopiętrowy dom - pomnożysz swoje zyski albo otrzymasz podwyżkę. (O.o)
Opuścić własny dom - otwierają się przed Tobą całkowicie nowe drogi rozwoju.
Dom oznacza świadomą i nieświadomą część osobowości. Sprawdź znaczenie tych pomieszczeń, które pojawiały się w Twoim śnie najczęściej lub te, które najbardziej utkwiły Ci w pamięci.
Posiadać dom - Twoje życie będzie pełne harmonii i radości.
Matka może odzwierciedlać naszą tęsknotę za kimś, kto był nam bliski lub strach przed matką. Jeśli matka jest postacią neutralną, sen jest próbą powiedzenia jej czegoś ważnego. Matka jako ktoś ważny może również być uosobieniem naszego przewodnika duchowego, cierpliwie wyjaśniać nam zawiłości życia, udzielać rad i wskazówek. Często śnimy matkę po jej śmierci, tłumaczymy sobie wówczas ten sen, jako nawiązanie kontaktu metafizycznego z osobą z tamtej strony.
Światło jest symbolem odrodzenia, spojrzenia w inny sposób na świat i na otaczającą nas rzeczywistość. To oznaka, że nasza świadomość budzi się i nawiązuje kontakt z podświadomością - poznaje jej sekrety i wydobywa je na światło dzienne. (Według mnie będzie na odwrót, gdyż światło było - przez jakiś czas - zgaszone)
Kupowanie w sklepie - czegoś nam brakuje, ale chcemy to dostać lub kupić, a nie zapracować na to.
Widzieć ogród - zapewne na swojej drodze niebawem spotkasz osobę, na której widok mocniej zabije Ci serce. (O.o)
Spacerować po ogrodzie - przed Tobą wiele przyjemności i radości.
Jasna noc - dożyjesz później starości
Noc oznacza skryte pragnienia duszy, jest symbolem podświadomości i stąd wewnętrznej niepewności, zahamowań, które należy ujawnić.
Widzieć kobietę - możliwe małe nieporozumienia. (Ta kobieta to moja pani od angielskiego O.o)

I to chyba tyle, bo nie mogę znaleźć bloku

Informacje na temat snów - http://sennik.wieszjak.pl/


Wasza kochana Alpha
Almi

Offline

 
Alpha - Almi, Betha - Kora

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.60dhwesterplatte.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.zksizolator.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.nowaerakhorinisrp.pun.pl